دات نت نیوک
X
GO

خدمات ولدیکا

 
 

دوره های آنلاین

 

این بخش شامل دوره های مختلف در زمینه علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال است که برخی همراه با کلاس مجازی هستند. کاربران می توانند با ورود به این بخش و انتخاب دوره مورد نظر، فرایند یادگیری را طی کرده و با موفقیت در آزمون پایانی نسبت به اخذ مدرک آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

 

همایش های مجازی

 

این بخش شامل همایش های گوناگونی است که مبتنی بر فناوری وب (Web) برگزار یا پوشش دهی می شوند. کاربران می توانند با ورود به این بخش، وبینار یا سمینار مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از طی کردن فرایند مربوطه و شرکت در آن، نسبت به درخواست و دریافت گواهی حضور اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر

 

مستندات دیجیتال

 

این بخش شامل مستندات مختلفی در زمینه علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال است که به صورت متناوب به روز رسانی می شود. کاربران می توانند با ورود به قسمت های مختلف این بخش مانند دانش نامه، کتب و مقالات، مستندات مورد نظر خود را انتخاب، دریافت و مطالعه فرمایند.

اطلاعات بیشتر

 

آزمون های الکترونیک

 

این بخش شامل آزمون هایی است که پس از اتمام دوره های آموزش آنلاین و یادگیری الکترونیک، با برنامه ریزی و اطلاع رسانی قبلی برگزار می شود. کاربران می توانند با ورود به این بخش و انتخاب آزمون مورد نظر، فرایند مربوطه را طی نموده و پس از شرکت در امتحان نسبت به دریافت گواهی نامه اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر

شرح خدمات

پایگاه ولدیکا در بخش های آموزش آنلاین، اطلاعات صنعت و فرصت های کاری به ارائه خدمت می پردازد.

در بخش آموزش آنلاین، کاربران پایگاه ولدیکا (Weldica) به دو گروه کلی با شرح خدمات دریافتی جداگانه تقسیم می شوند:
گروه نخست اشخاص حقیقی یا حقوقی فعال در صنعت جوشکاری هستند که برگزار کننده دوره های و همایش های آموزشی بوده و یا ناشر مستندات علمی می باشند. این گروه که از آنها به عنوان « تامین کنندگان محتوای آموزشی » یاد می شود، می توانند با استفاده از زیرساخت های فراهم شده پایگاه ولدیکا، تمام و یا بخشی از دوره ها، همایش ها و یا آزمون های مربوطه را به صورت الکترونیک و یا آنلاین برگزار نموده و نیز به نشر دیجیتال مستندات خود بپردازند و از این راه ضمن کاهش هزینه ها و ایجاد سهولت شرکت در دوره برای فراگیران، با عبور از محدودیت های جغرافیایی، گستره مخاطبان خود را به سراسر سرزمین مادری افزایش دهند.

گروه دوم اشخاص حقیقی یا حقوقی هستند که علاقمند به یادگیری بوده، جهت فراگیری مباحثی از علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال احساس ضرورت نموده و یا به دنبال تحقیق، تالیف یا ترجمه ای در این زمینه تخصصی هستند. این گروه از کاربران که از آنها به عنوان « متقاضیان محتوای آموزشی » یاد می شود، می توانند با حضور در دوره های آنلاین و همایش های مجازی، مبحث مورد نظر را فراگرفته و با شرکت در آزمون های الکترونیک مربوطه نسبت به اخذ مدرک خود اقدام نمایند. همچنین احتمال اینکه این گروه از کاربران گرامی محتوای علمی مورد نظر خود را در پورتال یا صفحه مستندات دیجیتال ولدیکا (Weldica) بیابید، بیش از هر مکان دیگری است.

بخش فرصت های کاری پایگاه ولدیکا شامل قسمت های مناقصه ها و مزایده ها و راهنمای مشاغل بوده و مکانی مناسب جهت ملاحظه و جستجوی زمینه های موجود جهت فعالیت در این صنعت گسترده برای اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.

 

مزیت های ولدیکا

 

کیفیت آموزش

ولدیکا (Weldica) سعی دارد تا از طریق توسعه روش ها و بهبود عوامل موثر در فرایندهای آموزش آنلاین و یادگیری الکترونیک، درک بهتری از مفاهیم دوره در فراگیران به وجود آورد.

 

قیمت رقابتی

ولدیکا (Weldica) از طریق همکاری موثر با تامین کنندگان، می کوشد تا هزینه های تولید محتوا را کاهش داده و از این طریق محصولاتی با قیمت رقابتی و کیفیتی مطلوب ارائه نماید.

اعتبار مدرک

ولدیکا (Weldica) از طریق توسعه زیرساخت ها، ارتقاء کیفیت آموزش، همکاری با موسسات معتبر و رعایت الزامات استانداردی، می کوشد تا بر اعتبار مدارک ارائه شده بیفزاید.

 

پشتیبانی مستمر

ولدیکا (Weldica) با اطلاع رسانی یافته های نوین علمی و فنی و برگزاری همایش های بازآموزی، سعی دارد تا فارغ التحصیلان خود را به صورت مستمر پشتیبانی نموده و آنان را به روز نگاه دارد.