X
GO

روش‌های پرداخت

 

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

تمامی کاربران ولدیکا | Weldica می‌توانند در هنگام خرید آنلاین و ثبت سفارش، از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی پایگاه (بانکی و یا زرین پال) هزینه مربوطه به محصول مورد نظر را پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ به منزله قطعی شدن سفارش بوده و نیازی به اطلاع رسانی مضاعف نیست و سفارش مربوطه به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. همچنین در صورت تمایل به سفارش گذاری خدمات اختصاصی پایگاه ولدیکا، این امکان فراهم شده است تا پس از تماس با این پایگاه از مسیرهای معرفی شده در صفحه تماس با ما، مذاکره و توافق نهایی، مبلغ مورد نظر از طریق پیوند ذیل پرداخت گردد. لازم به ذکر است که استفاده از صفحه " پرداخت آنلاین " مختص اعضای پایگاه ولدیکا بوده و لذا چنانچه قصد پرداخت با استفاده از این روش را دارید، ابتدا می بایست از پیوند عضویت | ورود اقدام نمایید:

 

 

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم پایگاه ولدیکا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات ذیل از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد نمودن آنها و تایید، از موفقیت عملیات پرداخت آگاه خواهید شد.

  • شماره 16 رقمی کارت بانکی

این شماره بر روی کارت همه بانک‏‌ها درج شده است.

  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است تا رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مانند بانک سامان، اغلب رمز خرید اینترنتی را به هنگام صدور کارت تحویل مشتری می‌دهند اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند. برای فعال کردن این رمز، می بایست از دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت اقدام نمایید.

  • شماره CVV2

این شماره یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می‌شود و به عنوان یک شماره امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد. این شماره در اغلب بانک ها مانند ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان و پارسیان به صورت یک عدد 3 رقمی و در برخی بانک ها مثل بانک ملی یک عدد 4 رقمی است.

  • تاریخ انقضاء

تاریخ انقضا، نیز مانند شماره CVV2، بر روی اغلب کارت‌های بانکی حک شده است.

 

پرداخت وجه سفارش از طریق کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را از طریق کارت به کارت واریز نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های عابر بانک (ATM) و یا اینترنت بانک استفاده نمود.

در حال حاضر، تنها سه راه جهت مطلع نمودن امور مشتریان پایگاه ولدیکا از انجام فرایند پرداخت وجه وجود دارد:

الف) استفاده از پرسشنامه مندرج در صفحه "تماس با ما"
ب) ارسال نامه الکترونیکی به آدرس های مندرج در صفحه "تماس با ما"

لازم به ذکر است که در صورت ارسال پیام یا نامه الکترونیکی، امور مشتریان پایگاه حسب روال جاری، ظرف مدت دو روز کاری نسبت به ارسال تاییدیه دریافت مبلغ اقدام خواهد نمود. لذا در صورت عدم دریافت تاییدیه فوق، لازم است تا کاربر مراتب را از طریق تماس با شماره ثابت اطلاع رسانی و پی گیری نماید.

 

واریز وجه سفارش به حساب شرکت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی یا کارت به کارت را ندارند، می‌توانند با حضور در هر یک از شعبات بانکی و یا از طریق اینترنت بانک، وجه سفارش خود را به حساب شرکت مالک پایگاه واریز نموده و سپس با استفاده از یکی از سه روش فوق، پایگاه ولدیکا از اتمام فرایند پرداخت وجه، مطلع نمایند.

 

در نهایت با توجه به سهولت و سرعت بیشتر پرداخت از طریق درگاه اینترنتی پایگاه ولدیکا، توصیه می شود تا کاربران گرامی با استفاده از این روش نسبت به پرداخت وجوه سفارشات خود اقدام نمایند.