دات نت نیوک
X
GO

جناب آقای دکتر ریاحی در مصاحبه با پایگاه ولدیکا از سوابق خود و صنعت بازرسی غیرمخرب ایران می گویند

ولدیکا | Weldica نوشته شده در 17 دی 1397

جناب آقای دکتر ریاحی در مصاحبه با پایگاه ولدیکا از سوابق خود و صنعت بازرسی غیرمخرب ایران می گویند

جناب آقای دکتر ریاحی از باسابقه ترین استادان دانشگاه های ایران در زمینه بازرسی های غیرمخرب (NDT) هستند. ایشان بیش از 30 سال سابقه فعالیت های آموزشی، پژوهشی و اجرایی در زمینه های گوناگون مهندسی بازرسی های غیرمخرب (NDT) داشته که حاصل مکتوب آن ترجمه و تالیف چندین کتاب و ده ها مقاله در این رشته کاربردی است.

جناب آقای ریاحی، کارشناسی خود را در رشته مهندسی مکانیک و کارشناسی ارشد خود را در رشته فیزیک کاربردی از دانشگاه ایالتی ایلی نویز و دکترای تخصصی خود را در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه ایالتی آیوا دریافت نموده اند و پس از سه سال فعالیت در دانشگاه ایالتی ایلی نویز و راه اندازی آزمایشگاه آزمون های غیرمخرب (NDT) آن دانشگاه در سال 1370 هجری شمسی به ایران بازگشتند و اکنون با درجه استادی به عنوان عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران مشغول به فعالیت هستند. ایشان مسئولیت راه اندازی و مدیریت گروه ساخت و تولید عهده دار بوده اند و آزمایشگاه تست های غیرمخرب این دانشکده را نیز تاسیس و راه اندازی نموده اند. ایشان همچنین عضو هیات موسس و هیات مدیره انجمن علمی بازرسی غیرمخرب ایران (IRNDT) از بدو تاسیس تا کنون می باشند. امیدوارم که شما کاربر گرامی نیز از مطالعه این مصاحبه لذت برده و از آن بیاموزید.

جهت مطالعه متن کامل می توانید با استفاده از پیوند ذیل به صفحه مصاحبه با جناب آقای دکتر ریاحی مراجعه فرمایید:

[پیوست خبر...]

  • جناب آقای دکتر ریاحی در مصاحبه با پایگاه ولدیکا از سوابق خود و صنعت بازرسی غیرمخرب ایران می گویند

امتیازدهی به خبر

نظرات ارسال شده (0)

کاربر گرامی
شما نیز می توانید با ارسال نظرات خود، ما را در غنی تر نمودن مطالب پایگاه یاری دهید. لطفا جهت ارسال نظر، فرم ذیل را تکمیل و ارسال فرمایید. از همراهی تان سپاسگزاریم.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.