دات نت نیوک
X
GO

اپلیکیشن ولدیکا | مرجع همراه

ولدیکا | Weldica نوشته شده در 04 مهر 1397

اپلیکیشن ولدیکا | مرجع همراه

به خاطر دارم که زمانی نه چندان دور تلفن همراه از جمله لوازم غیرضروری و تا حدی لوکس برای عموم مردم به حساب می آمد. اما این شرایط چندان دوام نیاورد. با گذشت زمان، نوآوری ها صورت گرفت و فناوری ها توسعه یافت، ارتباطات افزایش پیدا کرد و تقاضای پنهان برای وسیله ای که بتواند نیازهای گوناگون انسان ها را به شکلی نوین برآورده سازد، فزونی یافت. در چنین محیطی ابتدا تلفن های همراه عادی و سپس انواع هوشمند آنها عرضه شدند. تلفن همراه هوشمند به سرعت به وسیله ای ضروری برای هر کس که توانایی خرید آن را داشت، تبدیل شد و کسب و کارهای گوناگونی بر محور آن شکل گرفتند.

امروزه این وسیله اهمیت فوق العاده ای یافته است اما بنابر گفته مدیر عامل شرکت اپل، این تازه آغاز راه است. در چشم اندازهای آن شرکت روزگاری وجود دارد که انسان ها بدون تلفن همراه قادر به زندگی موثر نخواهند بود. باید صبر کرد و دید. به نظر می رسد که آینده ای هیجان انگیز و البته شاید کمی ترسناک انتظارمان را می کشد، آینده ای که از هم اکنون آغاز شده است.

با عنایت به قابلیت های تلفن های همراه و با توجه به سپری شدن بخش قابل ملاحظه ای از اوقات انسان ها در خارج از منزل و یا دفتر کار که امکان استفاده آسان از رایانه وجود ندارد، برخی از مجموعه ها توسعه انواع نرم افزارهای موبایلی (اپلیکیشن یا بطور مخفف آپ - app) با هدف کسب سهم از اوقات فراغت انسان ها، در دستور کار قرار داده اند.

اپلیکیشن ولدیکا نیز با هدف فراهم آوردن امکان ادامه ارائه خدمات به کاربران گرامی در زمانی که ایشان در منزل، دفتر کار و یا در هر مکان ثابت دیگری حضور ندارد، طراحی و پیاده سازی شده است تا ایشان بتوانند با استفاده از این امکان به آخرین اطلاعات قرار داده شده در پایگاه ولدیکا دسترسی داشته باشند.

در نسخه اول اپلیکیشن ولدیکا بخش ها و قسمت های ذیل از پایگاه ولدیکا قابل دسترسی هستند:

  • صفحه اصلی
  • آموزش آنلاین

     - دوره های آنلاین
     - مستندات دیجیتال

  • فرصت های کاری

     - راهنمای مشاغل
     - مناقصه ها و مزایده ها

  • اطلاع رسانی

     - اخبار
     - وبلاگ

 

 

کاربران گرامی می توانند اپلیکیشن ولدیکا را با استفاده از پیوندهای قرار گرفته در پایگاه ولدیکا دریافت و پس از نصب آن بر روی تلفن همراه خود، به صورت مستمر در جریان آخرین اطلاعات درج شده و به روزرسانی های پایگاه ولدیکا قرار گیرند.

جهت ملاحظه توضیحات و امکانات سامانه همراه به بخش اپلیکیشن ولدیکا در آدرس ذیل مراجعه فرمایید:

[پیوست خبر...]

  • اپلیکیشن ولدیکا | مرجع همراه

امتیازدهی به خبر

نظرات ارسال شده (0)

کاربر گرامی
شما نیز می توانید با ارسال نظرات خود، ما را در غنی تر نمودن مطالب پایگاه یاری دهید. لطفا جهت ارسال نظر، فرم ذیل را تکمیل و ارسال فرمایید. از همراهی تان سپاسگزاریم.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.