دات نت نیوک
X
GO

پایگاه ولدیکا | مرجع مقالات جوشکاری

ولدیکا | Weldica نوشته شده در 22 شهریور 1397

پایگاه ولدیکا | مرجع مقالات جوشکاری

پایگاه ولدیکا از جمله معدود پایگاه هایی است که بطور تخصصی در زمینه علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال به فعالیت اشتغال دارد. جوشکاری از جمله علوم میان رشته ای مهندسی است که در صنایع گوناگون کاربرد دارد، به طوری که از جوشکاری به عنوان صنعتی، صنعت ساز نام برده می شود.

مرزهای علم مهندسی جوشکاری (Welding Engineer) در مقالاتی نهفته است که اغلب توسط محققان و پژوهشگران عرصه دانشگاه و صنعت، به صورت روزانه در حال تدوین و انتشار می باشد. پایگاه ولدیکا نیز از ابتدای فعالیت خود به نشر مقالات جوشکاری پرداخته و از این طریق سعی در یاری رساندن به دانشجویان، مهندسان، استادان و پژوهشگران محترم فعال در عرصه علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال دارد
کاربران پایگاه ولدیکا می توانند در بخش مستندات دیجیتال پایگاه ولدیکا، نسبت به جستجوی عنوان مقاله یا دیگر مستندات مورد نظر اقدام نموده و آن را دریافت نمایند. برای اینکار کافی است ابتدا با استفاده از پیوند ذیل این خبر و یا از منوی آموزش آنلاین پایگاه ولدیکا، وارد بخش مستندات دیجیتال شوند. در این بخش گروه های مختلفی از مستندات جوشکاری از جمله دانشنامه، کتاب، راهنما و ... در زمینه علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال گردآوری و منتشر شده که یکی از این گروه ها مقالات جوشکاری است.

کاربران گرامی می توانند با استفاده از نوار جستجوی مندرج در بالای صفحه مستندات دیجیتال، نسبت به جستجوی عنوان یا کلید واژه های خود اقدام نموده و نتایج یافته شده در میان انواع مستندات جوشکاری موجود در این پایگاه را ملاحظه نمایند. منوی مندرج در انتهای نوار جستجو به این منظور قرار گرفته تا امکان جستجو تنها در میان یکی از گروه های مستندات موجود در پایگاه مانند مقالات جوشکاری را فراهم نماید. ایشان همچنین می توانند با کلیک بر روی دکمه نارنجی رنگ جستجو، وارد صفحه جستجوی پیشرفته شده و با استفاده از امکان غربال محتوا، مقاله مورد نظر خود را بیابند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، ملاحظه فهرست مقالات جوشکاری و مطالعه توضیحات مربوطه به آدرس ذیل مراجعه فرمایید:

[پیوست خبر...]

  • پایگاه ولدیکا | مرجع مقالات جوشکاری

امتیازدهی به خبر

نظرات ارسال شده (1)

1
# جعفری (شنبه, 31 شهریور,1397 09:07 ق.ظ)
با سلام
از مطالب مفید و قابل استفاده سایت ممنون. موفق باشید.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.