دات نت نیوک
X
GO

جناب آقای دکتر هنرور در مصاحبه با پایگاه ولدیکا از سوابق خود و روش های بازرسی و آزمون های غیرمخرب (NDT) می گویند

ولدیکا | Weldica نوشته شده در 20 مرداد 1397

جناب آقای دکتر هنرور در مصاحبه با پایگاه ولدیکا از سوابق خود و روش های بازرسی و آزمون های غیرمخرب (NDT) می گویند

جناب آقای دکتر هنرور از قدیمی ترین اساتید دانشگاه ایران در زمینه بازرسی و آزمون های غیرمخرب (NDT) می باشند. ایشان بیش از بیست سال سابقه فعالیت علمی، پژوهشی و اجرایی در زمینه های گوناگون بازرسی غیرمخرب (Non-destructive Inspection) داشته که حاصل مکتوب آن تدوین ده ها طرح پژوهشی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، تالیف چندین جلد کتاب تخصصی و نیز مشارکت در تالیف مقالات فراوان می باشد.

تلاش و پشتکار، ایشان را از مدارس جنوب شهر به دانشگاه تهران و سپس به دانشگاه های واترلو و تورنتو برد تا ایشان پایه های علمی را تحصیل نمایند که امروزه به شکلی پربارتر به دانشجویان یکی از بهترین دانشگاه های این کشور تدریس می کنند.

لحن آرام جناب آقای دکتر هنرور به هنگام تدریس، در کنار اشعاری که گاه از حضرت حافظ بیان می دارند، ضمن اینکه حکایت از ذوق ادبی شان دارد، فضای کلاس های مهندسی را تلطیف نموده و یادگیری را بهبود می بخشد. تجربیات فراوان ایشان در زمینه بازرسی و آزمون غیرمخرب (NDT) که حاصل سال ها فعالیت در دانشگاه و صنعت بوده و نیز شکل دهی و ریاست یکی از موفق ترین انجمن های علمی در این زمینه با نام انجمن بازرسی غیرمخرب ایران (IRNDT)، هر شخصی را کنجکاو می سازد تا این استاد متواضع آزمون های غیرمخرب دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی را بهتر بشناسد.

این گفت و شنود برای اینجانب که به مناسبت های گوناگون از محضر جناب دکتر هنرور بهره ها برده ام، بسیار آموزنده بود. امیدوارم که شما کاربر گرامی نیز از مطالعه این خاطرات لذت برده و از آن بیاموزید.

جهت مطالعه متن کامل به آدرس ذیل مراجعه فرمایید:

[پیوست خبر...]

  • جناب آقای دکتر هنرور در مصاحبه با پایگاه ولدیکا از سوابق خود و روش های بازرسی و آزمون های غیرمخرب (NDT) می گویند

امتیازدهی به خبر

نظرات ارسال شده (0)

کاربر گرامی
شما نیز می توانید با ارسال نظرات خود، ما را در غنی تر نمودن مطالب پایگاه یاری دهید. لطفا جهت ارسال نظر، فرم ذیل را تکمیل و ارسال فرمایید. از همراهی تان سپاسگزاریم.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.