دات نت نیوک
X
GO

راه اندازی بخش فرصت های کاری مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال در پایگاه ولدیکا

ولدیکا | Weldica نوشته شده در 01 مرداد 1397

راه اندازی بخش فرصت های کاری مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال در پایگاه ولدیکا

به استحضار می رساند که بخش فرصت های کاری مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال در پایگاه ولدیکا راه اندازی شده است. این بخش شامل دو قسمت "مناقصه ها و مزایده ها" و نیز "راهنمای مشاغل" است که هر قسمت با استفاده از پیوند مربوطه مندرج در ذیل خبر جاری قابل دسترس جهت ملاحظه و بهره برداری کاربران حقیقی و حقوقی گرامی فعال در این عرصه کاری می باشد.

 

 

 

مناقصه ها و مزایده ها

در قسمت مناقصه ها و مزایده های مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال، آگهی های مناقصات و مزایده های مربوطه به طور مستقیم از کارفرمایان محترم دریافت شده و یا از معتبرترین مجموعه های فعال در این عرصه مانند روزنامه ها و پایگاه های اینترنتی معتبر، استخراج شده و در بخش مربوطه از پایگاه ولدیکا منتشر می شود.

بنابراین چنانچه از اشخاص فعال در صنعت جوشکاری هستید، ملاحظه بخش مناقصه ها و مزایده های پایگاه ولدیکا، شما را از مراجعه به اغلب روزنامه ها و پایگاه های اینترنتی بی نیاز خواهد نمود. همچنین کارفرمایان محترم نیز می توانند با درج رایگان آگهی های مناقصات و مزایده های خود در این بخش از پایگاه ولدیکا، اشخاص حقیقی و حقوقی مورد نیازشان در زمینه های گوناگون جوشکاری و سایر روش های اتصال را با سرعت بیشتر و هزینه کمتری جذب نمایند.

 

جهت مطالعه فهرست و توضیحات مناقصه ها و مزایده های مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال از پیوند ذیل استفاده فرمایید.

( مناقصه ها و مزایده های مرتبط با جوشکاری )

 

 

راهنمای مشاغل

در قسمت راهنمای مشاغل مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال، آگهی های استخدام و جذب نیروی انسانی مربوطه به طور مستقیم از کارفرمایان محترم دریافت شده و یا از معتبرترین مجموعه های فعال در این زمینه مانند روزنامه همشهری و پایگاه های اینترنتی معتبر، استخراج شده و در بخش مربوطه از پایگاه ولدیکا منتشر می شود.

بنابراین چنانچه در صنعت جوشکاری مشغول به فعالیت هستید، ملاحظه بخش راهنمای مشاغل پایگاه ولدیکا، شما را از مراجعه به روزنامه ها و پایگاه های اینترنتی مختلف بی نیاز خواهد نمود. همچنین کارفرمایان محترم نیز می توانند با درج رایگان آگهی های استخدام در بخش راهنمای مشاغل پایگاه ولدیکا، تخصص های مختلف مورد نیازشان در زمینه های گوناگون جوشکاری و سایر روش های اتصال را با سرعت بیشتر و هزینه کمتری جذب نمایند.

جهت مطالعه فهرست و توضیحات مشاغل مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال از پیوند ذیل استفاده فرمایید.

( راهنمای مشاغل مرتبط با جوشکاری )

  • راه اندازی بخش فرصت های کاری مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال در پایگاه ولدیکا

امتیازدهی به خبر

نظرات ارسال شده (0)

کاربر گرامی
شما نیز می توانید با ارسال نظرات خود، ما را در غنی تر نمودن مطالب پایگاه یاری دهید. لطفا جهت ارسال نظر، فرم ذیل را تکمیل و ارسال فرمایید. از همراهی تان سپاسگزاریم.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: