دات نت نیوک
X
GO

جناب آقای دکتر طهایی در مصاحبه با پایگاه ولدیکا از سوابق خود و صنعت جوشکاری در ایران و جهان می گوید

ولدیکا | Weldica نوشته شده در 28 تیر 1397

جناب آقای دکتر طهایی در مصاحبه با پایگاه ولدیکا از سوابق خود و صنعت جوشکاری در ایران و جهان می گوید

جناب آقای دکتر طهایی از مجرب ترین مهندسان جوشکاری می باشند. ایشان نزدیک به دو دهه در صحنه فعالیت های صنعتی، آموزشی، مشاوره ای و پژوهشی در زمینه های مختلف مهندسی جوش به ویژه متالورژی جوشکاری و فناوری های نوین جوشکاری حضور داشته که حاصل مکتوب آن تدوین کتاب و مقالات متعدد می باشد.

از تحصیل در دانشگاه سمنان تا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مرکز علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی، از کار در شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) تا گروه مپنا و از تحصیل در انگلستان و ایتالیا و تحقیق در مرکز تحقیقات مواد پیشرفته مکزیک تا بازگشت به دانشگاه خوارزمی ایران، هر متخصص متالورژی و جوشکاری را کنجکاو می سازد تا ایشان را که به حق یکی از فعال ترین اساتید دانشگاه ایران در زمینه علوم و فناوری های جوشکاری هستند، بهتر بشناسد.

پیش از این فراوان تعریف سطح بالای دانش و افتادگی جناب آقای دکتر طهایی را از افراد مختلف شنیده بودم، گفت و شنود با استادی جوان و دارای تجربه، انگیزه و تعهد که با وجود امکانات و پیشنهادات مناسب در کشورهای توسعه یافته و صاحب فناوری، بازگشت و خدمت به ایران عزیز را بر می گزیند، فرصتی بسیار ارزنده بود. امیدوارم که شما کاربر گرامی نیز از مطالعه سوابق ایشان لذت برده و از آن بهره برید.

جهت مطالعه متن کامل به آدرس ذیل مراجعه فرمایید:

[پیوست خبر...]

  • جناب آقای دکتر طهایی در مصاحبه با پایگاه ولدیکا از سوابق خود و صنعت جوشکاری در ایران و جهان می گوید

امتیازدهی به خبر

نظرات ارسال شده (0)

کاربر گرامی
شما نیز می توانید با ارسال نظرات خود، ما را در غنی تر نمودن مطالب پایگاه یاری دهید. لطفا جهت ارسال نظر، فرم ذیل را تکمیل و ارسال فرمایید. از همراهی تان سپاسگزاریم.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: