دات نت نیوک
X
GO

راه اندازی بخش مناقصه ها و مزایده های مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال پایگاه ولدیکا

ولدیکا | Weldica نوشته شده در 11 تیر 1397

راه اندازی بخش مناقصه ها و مزایده های مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال پایگاه ولدیکا

به استحضار می رساند که بخش مناقصه ها و مزایده های مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال پایگاه ولدیکا راه اندازی شده و با استفاده از پیوند مندرج در ذیل خبر جاری قابل دسترس جهت ملاحظه و بهره برداری اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در عرصه جوشکاری و اتصال دهی می باشد.

در بخش مناقصه ها و مزایده های مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال، آگهی های مناقصات و مزایده های مربوطه به طور مستقیم از کارفرمایان محترم دریافت شده و یا از معتبرترین مجموعه های فعال در این عرصه مانند روزنامه ها و پایگاه های اینترنتی معتبر، استخراج شده و در بخش مربوطه از پایگاه ولدیکا منتشر می شود.

بنابراین چنانچه در صنعت جوشکاری کشور عزیزمان ایران مشغول به فعالیت هستید، ملاحظه بخش مناقصه ها و مزایده های پایگاه ولدیکا، شما را از مراجعه به اغلب روزنامه ها و پایگاه های اینترنتی بی نیاز خواهد نمود. همچنین کارفرمایان محترم نیز می توانند با درج رایگان آگهی های مناقصات و مزایده های خود در این بخش از پایگاه ولدیکا، اشخاص حقیقی و حقوقی مورد نیازشان در زمینه های گوناگون جوشکاری و سایر روش های اتصال را با سرعت و دقت بیشتری جذب نمایند.

جهت مطالعه فهرست و توضیحات مناقصه ها و مزایده های مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال مندرج در پایگاه ولدیکا به آدرس ذیل مراجعه فرمایید:

[پیوست خبر...]

  • راه اندازی بخش مناقصه ها و مزایده های مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال پایگاه ولدیکا

امتیازدهی به خبر

نظرات ارسال شده (0)

کاربر گرامی
شما نیز می توانید با ارسال نظرات خود، ما را در غنی تر نمودن مطالب پایگاه یاری دهید. لطفا جهت ارسال نظر، فرم ذیل را تکمیل و ارسال فرمایید. از همراهی تان سپاسگزاریم.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: