دات نت نیوک
X
GO

راه اندازی بخش راهنمای مشاغل مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال در پایگاه ولدیکا

ولدیکا | Weldica نوشته شده در 10 تیر 1397

راه اندازی بخش راهنمای مشاغل مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال در پایگاه ولدیکا

به استحضار می رساند که بخش راهنمای مشاغل مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال پایگاه ولدیکا راه اندازی شده و با استفاده از پیوند مندرج در ذیل خبر جاری قابل دسترس جهت ملاحظه و بهره برداری کارفرمایان محترم و کاربران گرامی می باشد.

در بخش راهنمای مشاغل مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال، آگهی های استخدام و جذب نیروی انسانی مربوطه به طور مستقیم از کارفرمایان محترم دریافت شده و یا از معتبرترین مجموعه های فعال در این زمینه مانند روزنامه همشهری و پایگاه های اینترنتی معتبر، استخراج شده و در بخش مربوطه از پایگاه ولدیکا منتشر می شود.

بنابراین چنانچه در صنعت جوشکاری کشور عزیزمان ایران مشغول به فعالیت هستید، ملاحظه بخش راهنمای مشاغل پایگاه ولدیکا، شما را از مراجعه به روزنامه ها و پایگاه های اینترنتی مختلف بی نیاز خواهد نمود. همچنین کارفرمایان محترم نیز می توانند با درج رایگان آگهی های استخدام در بخش راهنمای مشاغل پایگاه ولدیکا، تخصص های مختلف مورد نیازشان در زمینه های گوناگون جوشکاری و سایر روش های اتصال را با سرعت و دقت بیشتری جذب نمایند.

جهت مطالعه فهرست و توضیحات مشاغل مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال مندرج در پایگاه ولدیکا به آدرس ذیل مراجعه فرمایید:

[پیوست خبر...]

  • راه اندازی بخش راهنمای مشاغل مرتبط با جوشکاری و سایر روش های اتصال در پایگاه ولدیکا

امتیازدهی به خبر

نظرات ارسال شده (0)

کاربر گرامی
شما نیز می توانید با ارسال نظرات خود، ما را در غنی تر نمودن مطالب پایگاه یاری دهید. لطفا جهت ارسال نظر، فرم ذیل را تکمیل و ارسال فرمایید. از همراهی تان سپاسگزاریم.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: