دات نت نیوک
X
GO

ولدیکا | مرجع مقالات جوشکاری

ولدیکا | Weldica نوشته شده در 19 اردیبهشت 1397

ولدیکا | مرجع مقالات جوشکاری

پایگاه ولدیکا از جمله معدود پایگاه هایی است که در زمینه تخصصی جوشکاری به فعالیت اشتغال دارد. جوشکاری از جمله علوم میان رشته ای مهندسی است که در صنایع گوناگون کاربرد فراوانی دارد، به طوری که از جوشکاری به عنوان یک صنعت، صنعت ساز نام برده می شود. مرزهای علم مهندسی جوشکاری (Welding Engineering) در مقالاتی نهفته است که اغلب توسط پژوهشگران بخش های دانشگاه و صنعت در عرصه ای ملی و بین المللی، به صورت روزانه در حال تحقیق، تدوین و انتشار می باشد. لذا ولدیکا نیز به عنوان پایگاهی فعال در زمینه علوم و فناوری های اتصال، از ابتدای تاسیس بر خود واجب می داند تا از طریق همکاری با معتبرترین مرجع ارائه دهنده مقالات علمی فارسی زبان، از طرق رسمی به نشر مقالات جوشکاری پرداخته و از این طریق دانشجویان، مهندسان، متخصصان، استادان و پژوهشگران محترم فعال در عرصه علوم و فناوری های جوشکاری را یاری دهد.

کاربران گرامی می توانند در بخش مستندات دیجیتال پایگاه ولدیکا، نسبت به جستجوی مقاله مورد نظر اقدام نموده و آن را دریافت نمایند. برای اینکار کافی است با استفاده از پیوند ذیل این خبر و یا از صفحه اصلی پایگاه ولدیکا، وارد قسمت مستندات دیجیتال شده و در نوار جستجوی بالای صفحه کلمات کلیدی مورد نظر را درج نموده و سپس با انتخاب عبارت مقاله از منوی آبشاری انتهای نوار جستجو، عبارت مورد نظر را در میان مقالات جستجو نمایند. ایشان همچنین می توانند با کلیک روی دکمه نارنجی رنگ جستجو، وارد صفحه "جستجوی پیشرفته" شده و با استفاده از امکان غربال محتوا، مقاله مورد نظر خود را بیابند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، ملاحظه فهرست مقالات جوشکاری و مطالعه توضیحات مربوطه به آدرس ذیل مراجعه فرمایید:

[پیوست خبر...]

  • ولدیکا | مرجع مقالات جوشکاری

امتیازدهی به خبر

نظرات ارسال شده (0)

کاربر گرامی
شما نیز می توانید با ارسال نظرات خود، ما را در غنی تر نمودن مطالب پایگاه یاری دهید. لطفا جهت ارسال نظر، فرم ذیل را تکمیل و ارسال فرمایید. از همراهی تان سپاسگزاریم.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: