دات نت نیوک
X
GO

جناب آقای دکتر مالک در مصاحبه با پایگاه ولدیکا از سوابق خود و جایگاه جوشکاری در دانشگاه و صنعت ایران می گوید

ولدیکا | Weldica نوشته شده در 14 اردیبهشت 1397

جناب آقای دکتر مالک در مصاحبه با پایگاه ولدیکا از سوابق خود و جایگاه جوشکاری در دانشگاه و صنعت ایران می گوید

جناب آقای دکتر مالک از باسابقه ترین اساتید دانشگاه ایران در زمینه علوم و فناوری های جوشکاری و بازرسی فنی می باشند. ایشان نزدیک به سه دهه در صحنه فعالیت های صنعتی ، آموزشی ، مشاوره و پژوهشی در زمینه های مختلف مهندسی جوش شامل بازرسی و مدیریت کیفیت حضور داشته که حاصل مکتوب آن تدوین ده ها طرح پژوهشی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا و مشارکت در تالیف مقالات فراوان می باشد.

از تحصیل در دانشگاه صنعت نفت آبادان تا حضور در جبهه های جنگ و از تحصیل در دانشگاه کرنفیلد انگلستان تا تدریس در دانشگاه تربیت مدرس و مشاوره به صنایع گوناگون، هر متخصص جوشکاری و بازرسی را کنجکاو می سازد تا ایشان را که به حق یکی از مفاخر علمی و چهره های ماندگار دانشگاه و صنعت جوشکاری و بازرسی این مرز و بوم هستند، بهتر بشناسد.

این گفت و شنود برای اینجانب که طی سالیان گذشته فراوان از محضر جناب آقای دکتر مالک آموخته ام، بسیار ارزنده بود. بطوری که گاه تصور می کردم دوباره سرکلاس درس استاد حضور دارم. امیدوارم که شما کاربر گرامی نیز از مطالعه این خاطرات لذت برده و از آن بهره ببرید.

جهت مطالعه متن کامل به آدرس ذیل مراجعه فرمایید:

[پیوست خبر...]

  • جناب آقای دکتر مالک در مصاحبه با پایگاه ولدیکا از سوابق خود و جایگاه جوشکاری در دانشگاه و صنعت ایران می گوید

امتیازدهی به خبر

نظرات ارسال شده (0)

کاربر گرامی
شما نیز می توانید با ارسال نظرات خود، ما را در غنی تر نمودن مطالب پایگاه یاری دهید. لطفا جهت ارسال نظر، فرم ذیل را تکمیل و ارسال فرمایید. از همراهی تان سپاسگزاریم.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.