X
GO

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

بخش دوره های آنلاین پایگاه ولدیکا بهبود یافت

بخش دوره های آنلاین پایگاه ولدیکا بهبود یافت Article Rating

بخش دوره های آنلاین پایگاه ولدیکا از قدیمی ترین قسمت های این پایگاه بوده و از روز اول فعالیت و انتشار این مجموعه به آن گروه از کاربران گرامی پایگاه ولدیکا که تمایل به یادگیری و توسعه دانش و مهارت خود در رابطه با مهندسی اتصال دارند اما فرصت یا دسترسی شرکت در کلاس های حضوری را ندارند، ارائه خدمت می نماید. در این بخش دوره های آموزشی مرتبط با صنعت اتصال به صورت الکترونیک و آنلاین عرضه می شود و امکان مکاتبه غیرهمزمان در دوره های الکترونیک و گفت و شنود همزمان در دوره های آنلاین با استاد و کمک استاد دوره وجود دارد.

دوره های آنلاین پایگاه ولدیکا توسط اشخاص حقیقی و یا نمایندگان اشخاص حقوقی فعال در صنعت اتصال تدوین، قیمت گذاری و عرضه شده و از مباحث مقدماتی علوم مربوطه تا مرزهای دانش را شامل می گردد. در حال حاضر امکان دسترسی به بیش از 120 دوره آنلاین مرتبط با عرصه های گوناگون مهندسی اتصال در بخشی با همین نام ذیل منوی " آموزش و پژوهش " وجود دارد که کاربران گرامی می توانند پس از طی فرایند عضویت، با مراجعه به این بخش، در دوره های مذکور ثبت نام نموده و محتوای آنها را دریافت و مطالعه نمایند.

چنانچه شما استاد و یا برگزارکننده دوره های آموزشی در زمینه های مختلف مهندسی اتصال از جمله مهندسی جوش، مهندسی لحیم، مهندسی چسب و سایر روش های اتصال و فرایندهای مرتبط مانند بازرسی فنی و آزمون های غیرمخرب هستید و تمایل دارید تا دوره های خود را به صورت الکترونیک و یا آنلاین انتشار دهید، بخش دوره های آنلاین پایگاه ولدیکا می تواند محلی مناسب برای این منظور باشد. لذا در صورت تمایل از طریق روش های مندرج در صفحه " تماس با ما " با این پایگاه تماس حاصل فرمایید.

جهت ملاحظه فهرست دوره های آنلاین پایگاه ولدیکا و مطالعه توضیحات مربوطه از پیوند ذیل استفاده نمایید :

بخش دوره های آنلاین پایگاه ولدیکا

نویسنده : ولدیکا | Weldica | تعداد بازدید : 1212 | ﺳﻪشنبه, 12 شهریور,1398 | | پایگاه ولدیکا, تمامی اخبار, مهمترین خبرها, دوره های آموزشی

  • بخش دوره های آنلاین پایگاه ولدیکا بهبود یافت

امتیاز

برای بهتر ساختن ماطلب به این مطلب چه امتیازی می دهید؟


نظرات

نظر خود را با ما و کاربران در میان بگذارید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.