X
GO

راهنمای خرید

 

انتخاب محصول

پایگاه ولدیکا | Weldica در حال حاضر چهار نوع محصول عرضه می نماید که عبارتند از: دوره های آنلاین، همایش های مجازی، آزمون های الکترونیک و مستندات دیجیتال. کاربران محترم پایگاه ولدیکا می توانند محصول مورد نظر خود را به دو روش ذیل جستجو نمایند:

 

  •    استفاده از دسته بندی محصولات

منوهای اصلی مندرج در قسمت فوقانی صفحات پایگاه، اصلی ترین روشی است که کاربر با استفاده از آنها می تواند به محصولات مورد نظر دسترسی پیدا نماید. این منوها به شکلی طراحی و پیاده سازی شده اند تا کاربر با سهولت و به سرعت به محتوای مورد نظر دسترسی یابد.

 

  •    استفاده از ابزار جستجو

نوار جستجو مندرج در قسمت فوقانی تمامی صفحات پایگاه، این امکان را برای کاربر فراهم می آورد تا در هر صفحه ای که حضور دارد، حسب صلاحدید، موضوع مورد نظر خود را در تمامی پایگاه جستجو نماید. برای استفاده از این ابزار تنها کافی است تا بخشی از نام محصول یا موضوع مربوطه را وارد نموده و سپس آیکن جستجو را انتخاب نمایید. عنایت فرمایید که نتایج جستجو ارتباط مستقیم با میزان دقت و کامل بودن اطلاعات وارد شده دارد.

 

نهایی سازی خرید

با عنایب به طبیعت محتوایی محصولات پایگاه ولدیکا و به منظور ایمنی و سهولت هر چه بیشتر فرایندهای سفارش گذاری و پرداخت اینترنتی، رویه و نرم افزار ویژه ای طراحی و پیاده سازی شده است. این نرم افزار که امکان خرید در کوتاه ترین زمان را برای کاربر فراهم می آورد، مبتنی بر سبد خرید نبوده و کاربران گرامی می توانند پس از انتخاب محصول، بلافاصله آن را خریداری نمایند.

لازم به ذکر است که خرید از ولدیکا تنها مختص اعضای محترم پایگاه است. لذا ضروری است تا کاربران گرامی پیش از اقدام به خرید، ابتدا به صفحه "عضویت" در قسمت فوقانی صفحات پایگاه مراجعه نموده و با صرف زمانی کمتر از یک دقیقه، پرسش نامه مربوطه را تکمیل و ارسال نمایند. عضویت در پایگاه مزایای مختلفی را برای کاربران به همراه دارد که دریافت حساب کاربری، اطلاع از سوابق خرید و دریافت کارت های هدیه تنها بخشی از آن است.

 

لطفا به منظور آگاهی از نحوه حفاظت از حریم خصوصی کاربران به صفحه "حریم خصوصی" و نیز به منظور یافتن پاسخ سوالات و یا ابهامات احتمالی به صفحه "پرسش‌های متداول" مراجعه نمایید.