دات نت نیوک
X
GO

کتاب بازرس فنی جوش - بر اساس استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه ای

کتاب بازرس فنی جوش - بر اساس استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه ای تالیف جناب آقای مهندس امین دولت شاه منتشر شده و در دسترس کارشناسان، مهندسان، متخصصان و فعالان صنعت جوشکاری قرار دارد. چاپ اول این کتاب توسط موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران به چاپ رسیده است. این کتاب در مورد بازرسی جوش استانداردها و رویه‌ها بازرسی جوش پروژه‌های ساختمانی و نفت و گاز صنایع پتروشیمی و دیگر صنایعی که با موضوع بازرسی جوش و جوشکاری سرو کار دارند، است.

در توضیحات پشت جلد این کتاب آمده است: بازرسی جوش از مهم‌ترین تخصص‌های مورد نیاز برای رشته‌های مختلف است. در این کتاب سعی شده سرفصل کاملی از آنچه که یک بازرس جوش برای کار اجرایی نیاز دارد گفته شده است و همچنین نکات بسیار مهمی که در مصاحبه‌ها به شما کمک می‌کند، در این کتاب آورده شده است. کتاب مطابق با استانداردهای فنی حرفه‌ای تهیه و تدوین شده است.

 

امید است که با استقبال و حمایت فراگیران و شاغلان محترم این رشته از کتب و مقالات جوشکاری منتشر شده، زمینه و انگیزه فعالیت هر چه بیشتر مولفان و مترجمان محترم فراهم آمده تا بیش از پیش شاهد تالیف و ترجمه کتب و مجموعه مقالات مطرح در زمینه های گوناگون علم مهندسی جوشکاری به زبان پارسی باشیم.

 

« با حمایت از حقوق پدیدآورندگان آثار، به توسعه نشر علوم و فنون پارسی یاری رسانیم. »