دات نت نیوک
X
GO

گروه شرکت های الکتروجوش و رساجوش

معرفی

شرکت الکترو جوش اصفهان در سال ١٣٧٠ شروع به فعالیت در صنعت جوش کشور نمود. این واحد تولیدی فعالیت خود را با تولید دستگاه های جوش A185 تک فاز سلکتوری، A200 تک فاز سلکتوری، A225 فلکه ای، A275 فلکه ای، A550 فلکه ای و A660 رکتیفایر و نقطه جوش KVA25 آغاز نمود. در سال های گذشته پيشرفت خاصى در زمينه تكنولوژى جوشكارى صورت نگرفته بود و تمامی محصولات به صورت ترانس خشک و ترانس روغنی تولید و در بازار عرضه می شد، در واقع اين ظاهر و قابليت هاى دستگاه هاى جوشكارى بودند كه هر روز تغيير مى كردند و اين تغيير به سرعت ادامه داشت. اما امروزه با پیشرفت های علم و فناوری و ابداع محصولات جدید به جهت مصارف خانگی - صنعتی، فناوری جديدی در خدمت پيشرفت و فراگيرى صنعت جوشكارى قرار گرفته و آن فناوری اينورتر (Inverter Technology) است. ورود این نسل جدید دستگاه های جوش به بازار به دلیل نگرش انسان به بهره گیری از تکنولوژی پایدارتر بوده است و باعث شده تا این سری از دستگاه ها نظر کاربران خانگی را جلب نماید. در همین راستا الکتروجوش اصفهان همگام با بازار های جهانی اقدام به تولید و عرضه این محصول به بازار ایران نمود.

هم اکنون نیز در زمینه تولید و خدمات پس از فروش انواع ترانس های جوشکاری و اینورتر مناسب با آب و هوای ایران جهت جوشکاری آب بندی، تأسیسات، اسکلت فلزی، انجام عملیات سبک - نیمه سنگین و سنگین (صنایع نفت و گاز) و مصارف خانگی فعالیت می نماید. تولید، خدمات پس از فروش، تعمیرات و تهیه و تامین ابزارآلات انواع ترانس های جوش سبک فلکه ای و سلکتوری و اینورتری از قبیل ترانس های جوش 185A ،200A ،225A ،275A و 500A، کلیه اینورترها، نقطه جوش دستگاه ها و سایر محصولات مرتبط، از فعالیت های این واحد به شمار می رود.

رشد و پیشرفت این مجموعه در عرصه تولید موجب شد که الکترو جوش در سال ١٣٨٨ موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001 : 2008 در زمینه مدیریت کیفیت در ساخت، تولید و خدمات پس از فروش دستگاه ها و ترانس های جوشکاری گردد و به جرات می توان گفت تولیدات این شرکت نسبت به تولیدات مشابه، دارای کیفیت، دوام و استحکام بی نظیر است و حتی قابل مقایسه با ترانس های مشابه خارجی از قبیل مدل میلر آمریکا و دکا ایتالیا می باشد.

این واحد در شرایط فعلی در حال برنامه ریزی جهت تولید و راه اندازی خطوط تولید طیف گسترده تری از دستگاه ها و ماشین آلات جوشکاری می باشد و اکنون در راستای عرضه محصولات و خدمات خود به سراسر ایران و کشور های خارجی اقدام به راه اندازی پایگاه ارتباطی و اطلاعاتی اینترنتی نموده است تا ظرفیت های لازم در این زمینه فراهم گردد و امکان ارائه خدمات از طریق این درگاه برای مشتریان محترم میسر شود.

 

نماد تجاری (Logo) شرکت الکتروجوش اصفهان

 

فهرست محصولات

فهرست دستگاه های تولیدی شرکت الکتروجوش اصفهان به تفکیک گروه عبارتند از :

- می توانید با انتخاب عنوان دستگاه مورد نظر، " کاتالوگ (Catalogue) " آن را در قالب Pdf دریافت فرمایید.

دستگاه های جوش ترانس

 

دستگاه های جوش اینورتر میگ مگ

 

دستگاه های برش

 

دستگاه های جوش اینورتر تیگ

 

دستگاه جوش اینورتر زیرپودری

 

دستگاه های جوش اینورتر الکترود

 

 

دریافت راهنما

کاتالوگ جامع (General Catalogue) محصولات تولیدی شرکت الکتروجوش اصفهان با استفاده از پیوندهای ذیل قابل دریافت است:

( کاتالوگ جامع محصولات شرکت الکتروجوش اصفهان - بخش اول )

( کاتالوگ جامع محصولات شرکت الکتروجوش اصفهان - بخش دوم )

 

همچنین راهنمای استفاده (Operation Manual) از محصولات تولیدی شرکت الکتروجوش اصفهان با استفاده از پیوند ذیل قابل دریافت است:

( راهنمای استفاده از محصولات شرکت الکتروجوش اصفهان )

 

راه های ارتباط

نشانی کارخانه : اصفهان، اتوبان شهید خرازی، بعد از خیابان صمدیه لباف، کوچه شماره 80 (فاضل 2)، روبروی قرض الحسنه موسی بن الجعفر(ع) 
شماره های تماس دفتر مرکزی : 33390353 - 33367568 - 33379859 - 031
پست الکترونیک : Info@Electrojosh.ir
پایگاه اینترنتی : www.Electrojosh.com

 

مراجع

  1. مدیریت فروش شرکت الکتروجوش اصفهان
  2. پایگاه اینترنتی شرکت الکتروجوش اصفهان